POMOHU VÁM SPLNIT VAŠE PROFESNÍ CÍLE A OSOBNÍ SNY.

lucie kozakova e1656966438633

MANAŽERSKÝ
KOUČINK

KARIÉRNÍ
KOUČINK

OSOBNÍ
ROZVOJ

MANAŽERSKÝ KOUČINK

KARIÉRNÍ KOUČINK

OSOBNÍ ROZVOJ

“Kouče může dělat každý a taky je jich teď jak much!” nebo taky “Dneska je každej kouč, každej chce radit a hned taky ví, co dělám špatně a jak bych měl žít, přitom si sám neumí uspořádat svůj vlastní život!” Tohle slýchám často. Taky jsem si dřív myslela, že kouč musí vědět všechno líp, než jeho klient, že musí umět vždy dobře poradit, vyznat se ve spoustě věcí a mít zkušenosti jako stoletá želva. Nemusí!

Kouč není odborník na váš život. Nemůže za vás rozhodnout, jak se zachovat, co si vybrat a jakou cestou se dát. Tuhle zodpovědnost, ale i právo na rozhodnutí, si musíte vždy ponechat pro sebe.

Kouč je ten, který vedle vás bude stát a společně s vámi projde po cestě od první otázky až k poslednímu rozhodnutí. Ten, kdo vás podpoří, nenechá vás vzdát se, který vás nikdy neodsoudí ani za vaše obavy, ani za vaše chyby, ale trpělivě s vámi dojde k cíli a oslaví úspěch!

MANAŽERSKÝ
KOUČINK

Nejčastěji se na mne v koučování obrací klienti na manažerských pozicích, ocitnou-li se před náročným rozhodnutím. Často cítí, že jim hrozí syndrom vyhoření, rádi by udělali změnu a vlastně neví, jakou. Někteří čelí velkému tlaku a náročným očekáváním svého okolí. Koučink je jedna z cest, jak tohle všechno zvládnout a zároveň se nevzdat svých cílů, plánů a snů, ale pracovat na jejich dosažení.

Nezřídka využívají koučink také ženy manažerky, které jsou na top manažerské pozici, často ve světě mužů, a jejich role je pro ně velmi náročná.

Témata, která často řešíme:

5

jak obstát v top manažerské pozici

5

lze sladit pracovní povinnosti a rodinu

5

jak čelit rostoucímu tlaku a očekáváním okolí

5

jak zvládnout změny ve firmě a náročnost jejich implementací

KARIÉRNÍ
KOUČINK

Změna zaměstnání, profesní růst, rozvoj potenciálu, nastavení kariérních cílů, úspěch, seberealizace, snaha obstát v konkurenci na pracovním trhu, správná volba profese, ale i návrat na trh práce po mateřské/rodičovské dovolené.

To jsou některá z mnoha témat, se kterými vám v rámci profesního koučinku ráda pomohu.

5

Trendy, nástrahy, užitečná řešení od přípravy CV, sebeprezentace na trhu práce, přes práci s pracovními portály a sociálními sítěmi, až po rady, na co si dát pozor při hledání práce a uzavírání prvních pracovních smluv se zaměstnavateli.

5

Nejčastěji nabízím 3h blok školení nebo workshop. Stavím nejvíce na zkušenostech z mnohaleté praxe a předám posluchačům přesně to, co potřebují o trhu práce vědět dříve, než na něj vstoupí.

OSOBNÍ
ROZVOJ

Cokoliv řešíte a nevíte si rady, přitom je to pro vás zásadní, důležité a ovlivňuje to váš každodenní život, vaše plány i vaši budoucnost. S koučem tato témata dostanou jasné obrysy, správné pojmenování, jednoznačné vytyčení cílů.

5

mám dítě v pubertě, jak to mám přežít?

5

mám nový vztah a …?

5

rozvod a co dál?

5

mám se pustit do podnikání?

5

čeká mě změna, jak ji nejlépe zvládnu?

5

mám obavy z neúspěchu a vůbec si nevěřím

Budeme si rozumět?

První koučovací setkání v rozsahu 70 minut je vždy zdarma. Ochutnejte, vyzkoušejte, zeptejte se na vše, co vás o koučinku a naší budoucí spolupráci zajímá. Díky tomu budete mít dostatek informací, abyste se mohli rozhodnout, zda chcete ve spolupráci pokračovat.

Jak koučování probíhá?

Koučovací setkání probíhají buď formou jednorázové schůzky, potřebuje-li klient vyřešit jednu dílčí naléhavou otázku, nebo v sérii. Série je obvykle na 3 nebo 6 měsíců, nejčastěji tedy 6 nebo 12 schůzek po 90 minutách.
A co očekávat? V průběhu sezení si budeme povídat, budeme přemýšlet a budeme taky pořádně makat. Koučink není zkratka k jednoduchému řešení, ani dobře míněné rady kouče, ale práce sám na sobě, hledání, příprava a dílčí úkoly. A co víc – pokroky, úspěchy a radost ze splněných cílů.

Jak probíhají jednotlivá setkání?

Naše setkání může proběhnout osobně v Praze nebo nejbližším okolí, ale také online přes Teams, Google meets, Zoom a další platformy. Během každého setkání udělám zápis, který vám následně zašlu, abyste mohli dále pracovat s nápady, myšlenkami i úkoly, které si společně stanovíme.
Schůzky probíhají v předem domluvených termínech dle plánu, který na úvodním setkání společně nastavíme. Ideálně budeme společně řešit dvě větší témata/oblasti, které vaši mysl nejvíce zaměstnávají.

Co dalšího byste měli o koučinku vědět?

5
Správný kouč zná svou roli. Kouč není terapeut ani mentor. Neradí, neříká, co máte dělat a jak by situaci řešil on. A to dokonce ani, když to po něm vyžadujete.
5
Informace, vaše plány, obavy, nápady a myšlenky jsou u kouče v bezpečí. Je diskrétní a nikomu informace o vás nesděluje.
5
Kouč vám fandí a podporuje vás v cestě za vaším cílem. Nikdy vás nesoudí za vaše chyby a neúspěchy.

Kolik to stojí?

První koučovací setkání v rozsahu 70 minut je vždy zdarma.
Každé další jednotlivé setkání o délce 90 minut stojí 1000 Kč. Za cyklus 6 setkání po 90 minutách účtuji 5.400 Kč (tj. 900 Kč/setkání). Za cyklus 12 setkání po 90 minutách 10.200 Kč (tj. 850 Kč/setkání).